Dom PRZYJAZNY 1

Nowoczesny dom o prostej bryle. Podzielony na parter i piętro dla 3-4 osobowej rodziny. Część dzienna obejmuje salon z przyległym tarasem oraz aneksem kuchennym. Dodatkowo do dyspozycji duża łazienka na parterze, schowek, spiżarnia oraz pomieszczenie gospodarcze pod schodami. Garaż połączony wewnętrznym przejściem. Na piętrze strefa dla rodziców – sypialnia, łazienka, garderoba. Dodatkowe dwie sypialnie z osobną łazienką. Korytarz prowadzi na taras nad garażem. „Przyjazny”  to dom zapewniający maksimum komfortu przy optymalnej powierzchni.

Dodatkowo możemy zaproponować zamianę parterowej, dużej łazienki na mały gabinet, a toaletę z umywalką umieścić pod schodami prowadzącymi na piętro. 

Przyjazny 2 jest mniejszą wersją Przyjaznego 1 powstałą przez likwidację dużej łazienki na parterze oraz łącznika między przedsionkiem a garażem. Spowodowało to również mniejszą powierzchnię na piętrze i w rezultacie likwidację jednej sypialni lub zmniejszenie dwóch sypialni dziecięcych do mniejszych rozmiarów. Uzyskujemy wtedy dom o powierzchni 88,9 m2.

BLIŹNIAK GARAŻOWY

 Nowoczesny dom przylegający garażem do garażu domu sąsiedniego.  Nad garażem zaprojektowany duży taras stanowiący rekreacyjną część piętra. Oddzielony od sąsiedniego tarasu wysoką ścianą o grubości 50 cm stanowiącą barierę dzwiękochłonną  i doskonale nadający się do aranżacji zieleni. Taras stanowi miejsce wypoczynku rano jak i wieczorem jako alternatywa dla tarasu na parterze. Według indywidualnych potrzeb może zostać przekształcony w ogród zimowy.  Dom występuje również w wersji wolnostojącej. Wówczas taras ma oszkloną barierę z dwóch stron i zwrócony jest na ścianę budynku sąsiedniego. W tym przypadku mamy pomniejszoną część terenu przeznaczoną na rekreacje.

TARAS DO WYPOCZYNKU

Dom Przyjazny 1  posiada dwa obszerne tarasy gwarantujące możliwość odpoczynku. Parter- to taras przyległy do salonu. Nad tarasem zaprojektowana antresola z drewna, która stanowi osłonę przed silnym nasłonecznieniem. Taras łączy się z salonem tradcyjnymi drzwiami tarasowymi lub rozsuwanymi. Kolejny taras znajduje się nad garażem i stanowi całodobowe miejsce wypoczynku. powiązane szczególnie z częścią sypialnianą. W odróżnieniu od tarasu na parterze stanowi nieco zamkniętą strefę relaksu. Zlokalizowany pomiędzy ścianami tworzy swoistą enklawę ciszy i odpoczynku dla domowników. Duża powierzchnia tarasu ( 28m2) daje ogromne możliwości aranżacyjne, łącznie z zabudową w formie ogrodu zimowego. Jets to wyjątkowy atut domu.

Klimatyczne wnętrzne

Nowoczesny dom.

DUŻE I JASNE POMIESZCZENIA

Nowoczesny dom.

WYSOKI STANDARD W STANIE DEWELOPERSKIM

 

1. Ściany zewnętrzne  pokryte tynkiem silikonowym na siatce z najwyższej jakości materiałów np. firmy Caparol. Brak ocieplenia styropianowego gwarantuje wieloletnią trwałość .

2. Wykończenie budynku z zewnątrz jest kompletne i nie wymaga dodatkowych nakładów. 

3. Wewnątrz wszystkie ściany i sufity pokryte gładzią gipsową wymagające jedynie malowania lub pokrycia płytkami.

4. We wszystkich pomieszczeniach rozprowadzona sieć elektryczna według uzgodnionego projektu wraz z gniazdkami elektrycznymi i internetowymi/TV. Sieć elektryczna ustalana indywidualnie. W pełni działające i regulowane ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach parteru.

5. Wszystkie materiały użyte do budowy i wyposażenia domu pochodzą od certyfikowanych dostawców.

POMIESZCZENIA - PARTER

Powierzchnia Parteru – 55 m2 +
+ Garaż 23,8 m2 + Taras 45,00 m2

Nr Nazwa Powierzchnia (m2)
1 ganek 2,80
2 korytarz 1 6,50
3 korytarz 2 2,70
4 kuchnia 5,95
5 spiżarnia 2,15
6 salon 21,50
7 jadalnia 10,00
8 łazienka 3,90
9 klatka schodowa 4,30
10 garaż 20,10
11 taras 45,00

POMIESZCZENIA - I PIĘTRO

Powierzchnia piętra- 47,9 m2 
+ Taras 28,00 m2

Nr Nazwa Powierzchnia (m2)
1 korytarz 6,00
2 sypialnia 1 16,90
(23,20)
3 sypialnia 2 8,35
(10,85)
4 sypialnia 3 8,35
(10,85)
5 łazienka 1 4,90
(7,20)
6 łazienka 2 2,75
(4,00)
7 taras 26,00

Galeria zdjęć

Co zawarte jest w cenie domu?

DZiałka

Twoja własna przestrzeń, którą możesz ogrodzić

FUNDAMENT

Fundament monolityczny - twój dom stoi pewnie

DOM

Dom w stanie deweloperskim z zewnetrznym wykończeniem

MEDIA

Do domów podłączone są niezbędne media: prąd, gaz oraz woda i kanalizacja, telefon, tv

Umów się na spotkanie

Wypełnij formularz a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, żeby umówić się na spotkanie indywidualne.