Dom rozwojowy 1

Wyjątkowy projekt domu o ogromnych możliwościach adaptacyjnych stanowiący jednocześnie korzystną cenowo drogę do własnego domu.  Koncepcja domu dwuetapowego, 80 m2 powierzchni parterowej i odpowiednio zaprojektowanej koncepcji zabudowy poddasza w dom  o powierzchni ok. 150m2. Wysoka ściana kolankowa i konstrukcja dachu tworzą duże puste pomieszczenie nad parterem. Okna są w ścianie szczytowej oraz wyjście na przyszły taras nad garażem. Stropy parteru w technologii  płyt struno-betonowych o znakomitych parametrach nośności oraz dzwiękochłonności. W projekcie jest miejsce na schody na górę, w miejscu części sufitu sypialni. Po wykonaniu całej góry wedłg indywidualnego projektu zostanie zdemontowany element sufitu sypialni, w którym  można umieścić schody na górę. Część ścian sypialni jest wykonana z elementów gotowych, łatwych do zdemontowania. Demontaż ścian sypialni i montaż schodów otwierają piętro do użytku i jednocześnie powiększają salon na parterze.   Zabudowa piętra na dwie lub trzy sypialnie z łazienkami może być wykonana poprzez specjalane schody umieszczone w części garażu, aby nie kolidować z życiem na parterze. Konstrukcja stropu daje możliwość posadowienia ścian działowych piętra z bloczków wapiennych SILKA gwarantujących dobrą dzwiękochłonność. W odpowiednich miejscach zostaną zamontowane podejścia wod-kan.,  prądu i centralnego ogrzewania. Rozwojowy 1 unikalny projekt architektoniczny dający możliwość radykalnego zwiększenia powierzchni domu w późniejszym terminie bez zakłócania życia codziennego na parterze. Budynek z zewnątrz otynkowany, antersola podjazdowa przezd garażem oraz taras z antresolą z drewna klejonego. Budynek z działającą  instalacją centralnego ogrzewania z piecem kondensacyjnym Viessman na gaz. Parter ogrzewanie podłogowe, na piętrze możliwość dowolnego sposobu ogrzewania. Ściany wewnątrz  pokryte gładzią gipsową przygotowane do malowania lub np. tapetowania.  Rzprowadzona sieć elektryczna  internetowa i tv.

BLIŹNIAK GARAŻOWY

Budynek przylega do garażu tworząc co najmniej  8 m odległości od sąsiadującego budynku.  Garaż ma konstrukcję umożliwiającą utworzenie tarasu po zabudowie poddasza budynku. Przed garażem zadaszona antresola postojowa. Drzwi garażowe elektryczne, segmentowe na pilota. Powierzchnia garażu przewiduje możliwość zabudowy jednej ściany szafami do przechowywania przedmiotów potrzebnych sezonowo. Możliwość zabudowy garażu dwustanowiskowego na dwa samochody. 

SALON

WYSOKI STANDARD deweloperski

1. Ściany zewnętrzne  pokryte tynkiem silikonowym na siatce z najwyższej jakości materiałów np. firmy Caparol. Brak ocieplenia styropianowego gwarantuje wieloletnią trwałość .

2. Wykończenie budynku z zewnątrz jest kompletne i nie wymaga dodatkowych nakładów. 

3. Wewnątrz wszystkie ściany i sufity pokryte gładzią gipsową wymagające jedynie malowania lub pokrycia płytkami.

4. We wszystkich pomieszczeniach rozprowadzona sieć elektryczna według uzgodnionego projektu wraz z gniazdkami elektrycznymi i internetowymi/TV. Sieć elektryczna ustalana indywidualnie. W pełni działające i regulowane ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach parteru.

5. Wszystkie materiały użyte do budowy i wyposażenia domu pochodzą od certyfikowanych dostawców.

 

DOM ROZWOJOWY 1

Powierzchnia parteru : 80,20 m2 + 82,6 ( piętro do zabudowy)
+ 23,8 m2 garaż + 34,00 m2 taras

 

Nr Nazwa Powierzchnia (m2)
1 hall 5,15
2 przedpokój 6,45
3 salon 31,00
4 kuchnia 7,65
5 spiżarnia 3,60
6 sypialnia 1 12,50
7 sypialnia 2 9,35
8 łazienka 4,50
9 garaż 23,8
10 taras 34,00

Rzut parteru

Powierzchnia parteru : 80,2 m2
+ 20,60 m2 garaż + 34,00 m2 taras

Starannie przemyślany z możliwością zaadaptowania poddasza.

MOŻLIWOŚCI ROZBUDOWY

RZUT PARTERU

Rozwojowy to wyjątkowy projekt bezproblemowego przekształcenia budynku parterowego w budynek piętrowy o bardzo dużych możliwościach adaptacyjnych. Parter jest tak zaprojektowany, że po zdemontowaniu ścian sypialni oraz łazienki uzyskujemy znaczne powiększenie salonu z podwójnym wyjściem na taras. Łazienka przekształca się w toaletę przy salonie i dodatkowo otrzymujemy schowek pod schodami ( np. na odkurzacz). Usuwane ściany są zaprojektowane z drewna klejonego  paneli ściennych YTONG i zamontowane w sposób umożliwiający ich demontaż bez potrzeby uciążliwych prac remontowych. Schody mogą być w formie lekkich drewnianych lub  przeszklonych.  Rozwiązanie jest unikalne na rynku i pozwala na rozłożenie kosztów inwestycji w czasie, jak również dostosowania powierzchni mieszkalnej do liczebności rodziny. 

 

rzut poddasza

 Po adaptacji piętra uzyskuje się dodatkową powierzchnię mieszkalną, na której jest możliwe urządzenie nawet 4 sypialni, dwóch łazienek, garderowy oraz dodatkowego tarasu nad garażem, który można przekształcić nawet w ogród zimowy. Konstrukcja stropu ( strunobeton ) umożliwia postawienie ścian działowych z bloczków silikatowych w sposób zgodny z oczekiwaniami mieszkańców i gwarantujących wysoki poziom wyciszenia. Wysokość ściany kolankowej ( 1,2 – 1,4 m) daje możliwość całkowitego zagospodarowania powierzchni piętra.

 

Co zawarte jest w cenie domu?

DZiałka

Twoja własna przestrzeń, którą możesz ogrodzić

FUNDAMENT

Fundament monolityczny - twój dom stoi pewnie

DOM

Dom w stanie deweloperskim z zewnetrznym wykończeniem

MEDIA

Do domów podłączone są niezbędne media: prąd, gaz oraz woda i kanalizacja, telefon, tv

Galeria zdjęć

Umów się na spotkanie

Wypełnij formularz a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, żeby umówić się na spotkanie indywidualne.