Dom Życzliwy 1

Nowoczesny dom o powierzchni  159,34 m2 ( powierzchnia użytkowa 135,5m2 plus garaż 23,8 m2) z bardzo dobrze rozplanowaną powierzchnią dla 4-5 osobowej rodziny. 

Parter budynku to salon z aneksem kuchennym, gabinetem, obszerną spiżarnią oraz łazienką. Stanowi on dobrze rozplanowaną część dzienną, z dużym tarasem i antresolą. Można również zagospodarować powierzchnię znajdującą się pod częścią tarasu od strony ogrodu, np. na narzędzia. Dodatkowo przewidziany schowek pod schodami prowadzącymi na piętro. Wygodne przejście z garażu do domu ułatwia korzystanie przy gorszych warunkach atmosferycznych. Możliwość zaprojektowania garażu dwustanowiskowego. Na piętrze usytuowano część nocną oraz duży, kameralny taras nad garażem. Od tarasu sąsiedniego oddzielony wysoką przegrodą betonową tworzącą znakomite warunki do urządzenia zieleni. W przypadku Życzliwego pojedynczego w tym miejscu przewidziano balustradę szklaną lub ściankę attykową. Na piętrze usytuowano sypialnię rodziców wraz z obszerną łazienką i garderobą. W dalszej części piętra znajdują się sypialnie dzieci wraz z przeznaczoną dla nich łazienką. Zarówno dzieci jak i rodzice mają oddzielne wejście na taras. Technologia płyt struno-betonowych stropu parteru umożliwia dopasowanie wielkości i rozplanowania pietra budynku do indywidualnych potrzeb. Stały jest tylko układ łazienek. Przewidziane są dzwiękochłonne ściany z bloczków SILKA oraz dzwiękochłonne wyciszenie rur wod-kan. Opcjonalnie możliwość wykonania stropu  pierwszego piętra z drewna klejonego o wyjątkowych walorach estetycznych.

BLIŹNIAK GARAŻOWY

Nowoczesny dom przylegający garażem do garażu domu sąsiedniego.  Nad garażem zaprojektowany duży taras stanowiący rekreacyjną część piętra. Oddzielony od sąsiedniego tarasu wysoką ścianą o grubości 50 cm stanowiącą barierę dzwiękochłonną  i doskonale nadający się do aranżacji zieleni. Taras stanowi miejsce wypoczynku rano jak i wieczorem jako alternatywa dla tarasu na parterze. Według indywidualnych potrzeb może zostać przekształcony w ogród zimowy.  Dom występuje również w wersji wolnostojącej. Wówczas taras ma oszkloną barierę z dwóch stron i zwrócony jest na ścianę budynku sąsiedniego. W tym przypadku mamy pomniejszoną część terenu przeznaczoną na rekreacje.

TARAS DO WYPOCZYNKU

Dom Żczliwy  posiada dwa obszerne tarasy gwarantujący możliwość odpoczynku. Parter- to taras przyległy do salonu. Nad tarasem zaprojektowana antresola z drewna, która stanowi osłonę przed silnym nasłonecznieniem. Taras łączy się z salonem tradcyjnymi drzwiami tarasowymi lub rozsuwanymi. Kolejny taras znajduje się nad garażem i stanowi całodobowe miejsce wypoczynku. powiązane szczególnie z częścią sypialnianą. W odróżnieniu od tarasu na parterze stanowi nieco zamkniętą strefę relaksu. Zlokalizowany pomiędzy ścianami tworzy swoistą enklawę ciszy i odpoczynku dla domowników. Duża powierzchnia tarasu ( 40m2) daje ogromne możliwości aranżacyjne, łącznie z zabudową w formie ogrodu zimowego. Jets to wyjątkowy atut domu.

DUŻE I JASNE POMIESZCZENIA

N

WYSOKI STANDARD W STANIE DEWELOPERSKIM

 

1. Ściany zewnętrzne  pokryte tynkiem silikonowym na siatce z najwyższej jakości materiałów np. firmy Caparol. Brak ocieplenia styropianowego gwarantuje wieloletnią trwałość .

2. Wykończenie budynku z zewnątrz jest kompletne i nie wymaga dodatkowych nakładów. 

3. Wewnątrz wszystkie ściany i sufity pokryte gładzią gipsową wymagające jedynie malowania lub pokrycia płytkami.

4. We wszystkich pomieszczeniach rozprowadzona sieć elektryczna według uzgodnionego projektu wraz z gniazdkami elektrycznymi i internetowymi/TV. Sieć elektryczna ustalana indywidualnie. W pełni działające i regulowane ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach parteru.

5. Wszystkie materiały użyte do budowy i wyposażenia domu pochodzą od certyfikowanych dostawców.

POMIESZCZENIA - PARTER

Powierzchnia Parteru – 68m2 + 67,5m2 ( piętro)
+ Garaż 23,8m2 + Taras 40,7m2

Nr Nazwa Powierzchnia (m2)
1 wiatrołap 3,85
2 hall 1,55
3 korytarz 1 1,55
4 kuchnia ??
5 spiżarnia 3,00
6 salon 25,70
7 jadalnia 12,55
8 gabinet 9,60
9 łazienka 2,65
10 garaż 23,8
11 taras 32,30

POMIESZCZENIA - I PIĘTRO

Powierzchnia piętra- 67,5m2
 + Taras 40,7 m2

Nr Nazwa Powierzchnia (m2)
1 korytarz 8,25
2 sypialnia 1 16,50
3 garderoba 1 6,00
4 łazienka 1 6,60
5 łazienka 4,65
6 sypialnia 2 11,60
7 sypialnia 3 13,50
8 taras 35,00

Co zawarte jest w cenie domu?

DZiałka

Twoja własna przestrzeń, którą możesz ogrodzić

FUNDAMENT

Fundament monolityczny - twój dom stoi pewnie

DOM

Dom w stanie deweloperskim z zewnetrznym wykończeniem

MEDIA

Do domów podłączone są niezbędne media: prąd, gaz oraz woda i kanalizacja, telefon, tv

Umów się na spotkanie

Wypełnij formularz a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, żeby umówić się na spotkanie indywidualne.